DOMOS SLOVAKIA, s.r.o., to je dlhoročná skúsenosť v predaji a montáži podlahových krytín na Slovensku.

Spoločnosť DOMOS SLOVAKIA bola založená v roku 2005. Jej založenie nadväzovalo na obchodné aktivity firmy Michal Olejár – DOMOS pôsobiacej na trhu od roku 1998.
Za roky pôsobenia v oblasti podlahových krytín sme si udržali množstvo verných a získali nových zákazníkov, najmä odborným a individuálnym prístupom.

DOMOS SLOVAKIA, sa zaoberá maloobchodnou a montážnou činnosťou v sortimente: kusové koberce, metrážne koberce, hotelové, kancelárske a dizajnové koberce, PVC krytiny, linoleá, laminátové a drevené parkety, interiérové športové podlahy a mnohé iné. To všetko s dôrazom na kvalitu, dizajn a servis.

Sme priamym odberateľom podlahových krytín od renomovaných výrobcov z Holandska, Nemecka, Belgicka, Luxemburska, Dánska, Rakúska, Turecka, Číny, Poľska, Francúzska, Švédska, Írska, Anglicka, Česka a Slovenska.

Na našej stránke Vám chceme predstaviť kúsok seba, časť toho, čo robíme a máme radi.

zobraziť realizácie
!

Súhlas so spracúvaním a uchovávaním osobných údajov

Týmto udeľujem súhlas podľa § 13 ods. 1, písmeno a) zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších právnych predpisov so spracúvaním a uchovávaním mojich osobných údajov spoločnosti DOMOS SLOVAKIA, s.r.o., Južná trieda 48, Košice 040 01, IČO: 36590487, za účelom vytvorenia štatistiky prehliadania webstránky http://www.domosslovakia.sk. Súhlas udeľujem na moje osobné údaje v rozsahu vek, poloha, pohlavie, jazyk, pohyby po webstránke.

Udelením súhlasu prehlasujem, že som dovŕšil/a 16 rokov veku.


Viac